مشاوره رایگان

آخرین اخبار

16فروردین1400

آمادگی Discovery برای واکسیناسیون همگانی اعضا

آدریان گور، مدیر ارشد اجرایی Discovery می گوید که گروه بهداشت و اقتصاد آماده است تا به محض اینکه واکسن کافی در کشور در دسترس باشد، برنامه واکسیناسیون گسترده و همگانی را راه اندازی کند. روز شنبه (27 مارس)، گور در پیامی به اعضای Discovery Health گفت در حالی که تأمین واکسن توسط دولت به دلیل "پیچیدگی هایی" به کندی پیش می رود، اگر دوزهای لازم طبق برنامه برسد، می توان ده ها هزار نفر در روز را واکسینه کرد.

وی گفت: "این كشور در آستانه تأمین واكسن های كافی برای پوشش بیش از 37 میلیون بزرگسال در آفریقای جنوبی است كه از هدف 29 میلیون نفر برای رسیدن به ایمنی جمعی نیز فراتر می رود. "مسئله اصلی این است که چه زمانی واکسن ها به کشور وارد می شوند و نتیجه ی تلاش های مشترک بخش دولتی و خصوصی باید در جهت پیگیری سریع واکسن ها به منظور پوشش هرچه سریعتر جمعیت پرخطر باشد."

گور در ادامه گفت که Discovery در حال انجام "سرمایه گذاری بی سابقه مالی و انسانی" در برنامه واکسیناسیون انبوه خود با هدف واکسیناسیون سریع و کارآمد سه میلیون ذی نفع بزرگسال است. وی گفت: این گروه توانایی واکسیناسیون 50،000 نفر در روز را تا زمان تأمین واکسن دارد. احتمال دارد تمام 550،000 عضو پرخطر Discovery "ظرف چند هفته" واکسینه شوند.

این برنامه در ماه مه 2021، زمانی که انتظار می رود مرحله دوم واکسن ملی آغاز شود، آماده خواهد بود. دیسکاوری می گوید بیش از 500 نفر به کار گرفته می شوند و بیش از 20 مرکز واکسیناسیون در مقیاس بزرگ در سراسر کشور ایجاد می کنند. یک پورتال دیجیتال اختصاصی برای کمک به برنامه واکسیناسیون از ابتدا تا انتها ایجاد خواهد شد تا مطمئن شود تمام اعضا تجربه یکپارچه ای دارند.

 این پورتال همراه و در حمایت از سیستم توزیع واکسن الکترونیکی ملی وزارت بهداشت (EVDS یا Department of Health’s National Electronic Vaccine Distribution System) کار می کند و امکان رزرو، ثبت نوبت ملاقات، شناسایی در هنگام ورود، پیگیری و یادآوری برای دوزهای دوم و follow-up را فراهم می کند.

گور گفت: "ما هرگونه عوارض جانبی را که احتمال آن اندک است، ردیابی و از اعضا پشتیبانی خواهیم کرد." وی سپس ادامه داد که Discovery از طرح مرحله ای دولت پیروی خواهد کرد و زمان ثبت نام در پورتال دیجیتال به اعضا اطلاع داده خواهد شد.

اهداف تعیین شده در اقدامات مرحله ای دولت تا فوریه 2022 است، با شروع واکسیناسیون 1.5 میلیون نیروی کار بخش سلامت که انتظار می رود تا پایان ماه آوریل واکسینه شوند. فاز دوم واکسیناسیون 14 میلیون بزرگسال از ماه مه تا سپتامبر را هدف قرار خواهد داد که شامل افراد مسن و کسانی که به بیماری های زمینه ای دیگر مبتلا هستند می شود، به علاوه گروه های مختلف از نیروی کار اساسی که هسته مرکزی برای حفظ اقتصاد شناخته می شوند. "همه 550،000 نفر که به عنوان اعضای پرخطر شناخته شده اند، ظرف چند هفته پس از شروع برنامه واکسیناسیون انبوه، مشروط به تهیه واکسن، واکسینه خواهند شد. اگر در این گروه قرار بگیرید، به شما اطلاع خواهیم داد." مرحله نهایی 22 میلیون نفر را از اکتبر تا فوریه 2022 هدف قرار می دهد که نشان دهنده تعادل جمعیت بزرگسالان است.

 "برای دستیابی به نتایج مطلوب، آفریقای جنوبی باید روزانه 250،000 تا 300،000 نفر را واکسینه کند. ما با Business for South Africa و وزارت بهداشت همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که ظرفیت لازم وجود دارد و بخش خصوصی همانطور که در برنامه هیئت دولت تأیید شد، از ماه مه در واکسیناسیون قرار خواهد گرفت. اطمینان داریم که این هدف عملی و تحقق پذیر است. ”

مدیر سایت

مدیر آژانس مهاجرتی همراهان امیگریشن با بیش از ۱۰ سال سابقه در امر مهاجرت در خدما شما هستم تا آخرین اخبار و مسائل مربوط به کانادا و آفریقای جنوبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم .

بدون نظر

شما هم نظر بدهید