مشاوره رایگان

آخرین اخبار

17اردیبهشت1400

بهترین دانشگاه آفریقای جنوبی در رنکینگ جهانی

دانشگاه KwaZulu-Natal توسط مرکز رتبه بندی دانشگاه های جهانی (CWUR) به عنوان چهارمین دانشگاه برتر آفریقای جنوبی و آفریقا رتبه بندی شده است که مطابق با فهرست جهان 22-2021 این مرکز است.

دانشگاه UKZN از 19788 دانشگاه در سراسر دنیا به عنوان یکی از 2.5٪ دانشگاه های برتر شناخته می شود. این مرکز بزرگترین رتبه بندی علمی دانشگاه های جهانی را منتشر می کند و یک سازمان مشاوره پیشرو است که به منظور مشاوره در زمینه قوانین، بینش های استراتژیک و خدمات مشاوره ای به دولت ها و دانشگاه ها برای بهبود نتایج آموزشی و پژوهشی ارائه می دهد.

پروفسور موسا مشابلا، سرپرست معاونت پژوهشی UKZN، از نتایج استقبال کرد و این دانشگاه را به عنوان یک دانشگاه پیشرو در تحقیقات آفریقا و جهان تأیید می کند. در حالی که بسیاری از ویژگی های دیگر وجود دارد که UKZN را به عنوان یک دانشگاه برتر در آفریقا توصیف می کند باعث خوشحالی است که می بینیم چگونه به عنوان یک موسسه نسبت به هم ردیفان خود در سطح ملی و جهانی عمل می کنیم و در میان دانشگاه های برتر آفریقای جنوبی، آفریقا و جهان هستیم.

وی گفت: تلاش خواهیم کرد تا به تعالی، رشد بیشتر و تأثیر بیشتر این دانشگاه همچنان که در قرن 21 هستیم ادامه دهیم. مشابلا اضافه کرد که UKZN بدون کمک بی وقفه و خستگی ناپذیر دانشگاهیان و دانشجویان که نتایج تحقیقات موسسه را هدایت می کنند و همچنین تأثیر علمی و اجتماعی ناشی از آن، این موفقیت قابل دستیابی نبود. "جامعه فارغ التحصیلان UKZN نقش مهمی در تأثیرگذاری در جایگاه دانشگاه در سطح ملی و بین المللی دارند و ما از ادامه حمایت آنها حتی پس از فارغ التحصیلی نیز بسیار سپاسگزاریم."

مدیر سایت

مدیر آژانس مهاجرتی همراهان امیگریشن با بیش از ۱۰ سال سابقه در امر مهاجرت در خدما شما هستم تا آخرین اخبار و مسائل مربوط به کانادا و آفریقای جنوبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم .

بدون نظر

شما هم نظر بدهید