مشاوره رایگان

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

مهاجرت به آفریقای جنوبی و بررسی شرایط آن

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی، شرایط دریافت ویزای کار این کشور بر خلاف بسیاری از کشورها دست یافتی تر می باشد و برای اخذ ویزای کار آفریقای جنوبی نباید زمان زیادی رو در مقایسه با دیگر کشورها سپری کنید.

باید این رو در نظر داشته باشید که مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق کار محدودیت سنی ندارد.

هدف از این مقاله توضیح شرایط عمومی و آشنایی شما با کشور آفریقای جنوبی می باشد. این مقاله توسط کارشناسان شرکت همراهان ایمیگریشن تهیه شده است و سعی گردیده تا مهمترین عوامل مهاجرت به آفریقای جنوبی در آن بیان شود.

مهاجرت به آفریقای جنوبی بدون مدرک زبان

یکی از مواردی که برای تمام مهاجران در ابتدای مسیر مهاجرت دشوار و زمان بر می باشد داشتن مدرک زبان می باشد، که امروزه گرفتن آن شامل صرف هزینه های زیادی از جمله زمانی و ریالی می باشد. خوشبختانه برای کسب ویزای کاری آفریقای جنوبی نیازی به داشتن مدرک زبان انگلیسی نمی باشد و سوابق کاری و تحصیلی شما برای گرفتن ویزای کاری آفریقای جنوبی مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرد.

مهاجرت به آفریقای جنوبی و اخذ اقامت دائم

سوال دیگری که بسیار زیاد توسط کارشناسان ما پاسخ داده می شود و سوال بسیاری از مهاجران نیز می باشد این است که آیا بعد از کسب ویزای کار آفریقای جنوبی میتوانیم به اقامت دائم آفریقای جنوبی برسیم و برای کسب اقامت دائم آفریقای جنوبی چه مراحلی را باید پشت سر بگذاریم.

بعد از کسب ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی و ورود به کشور آفریقای جنوبی می بایستی تا زمانی که ویزای شما اعتبار دارد کار مرتبط با رشته ی خود را پیدا کنید. به محض پیدا کردن کار مرتبط و عقد قرار داد میتوانید برای تمدید ویزای خود و همچنین درخواست اقامت دائم این کشور اقدام کنید. برای کسب اقامت دائم آفریقای جنوبی نیازی به ارائه ی مدارک خاصی نمی باشد و با داشتن کار مرتبط می توانید در کمتر از 6 ماه به اقامت دائم آفریقای جنوبی برسید.

اقتصاد آفریقای جنوبی و گروه G20 – جی 20

کشور آفریقای جنوبی جزء گروه جی 20 می باشد. گروه G20 متشکل شده است از 20 کشوری که دارای اقتصادی پایدار و رو به رشد می باشند. کشور آفریقای جنوبی تحت حمایت قدرت های بزرگ اقتصادی جهان مانند انگلستان و آمریکا می باشد و با توجه به داشتن محیطی جوان و با ظرفیت های بالای سرمایه گذاری فرصتهای شغلی بسیار مناسبی را برای مهندسین و متخصصین ایرانی همراه با درآمد های بالا دارا می باشد و با توجه به این که پایتخت اقتصادی این کشور شهر ژوهانسبورگ می باشد و فرصت های شغلی بسیاری در این شهر در مقایسه با دیگر شهر ها مانند کیپ تاون و دوربان وجود دارد بسیاری از متقاضیان مهاجرت به ژوهانسبورگ را برای ورود به کشور آفریقای جنوبی انتخاب میکنند.

جهت اقدام برای مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید و یا با ما در واتس آپ در تماس باشید:

https://hamrahanimmigration.com/assessment-forms

شماره واتس آپ: 0016047716656