مشاوره رایگان

آخرین اخبار

30شهریور1400

مهارت های ضروری برای پیدا کردن کار

30 مهارت ضروری برای پیدا کردن کار تا 5 سال آینده

ارائه دهنده دوره های آنلاین Coursera در گزارش 2021 خود، مهارت های فعلی که بیشترین تقاضا در سراسر جهان دارند را منتشر کرده است.

این گزارش بر اساس 26 مهارت در زمینه های تجاری، فناوری و علم داده است. تقریبا در تمامی صنایع نیاز به مهارت های فن آوری بیشتر شده است، مخصوصا با افزایش دور کاری ها و عدم تعامل فیزیکی که ناشی از همه گیری کروناست و بعید به نظر می رسد که پس از همه گیری کرونا این نیاز کاهش پیدا کند. Coursera معتقد است شرکت ها با سرعت بیشتری به پیشرفت دیجیتالی ادامه خواهند داد.

"میزان تحول دیجیتالی به دلیل قرنطینه قابل توجه بود. داده های مایکروسافت نشان می دهد که رشد و تحولی که در دو سال انتظار می رفت در دو ماه متمرکز شده بود. به عنوان مثال، در هفته های پایانی مارس 2020، به همان اندازه که برخی از کارشناسان در کل سال انتظار داشتند شاهد رشد پهنای باند بودند"

"در تمامی صنایع، با وجود تغییرات برنامه ریزی نشده ناشی از کرونا، مشاغل در نیاز های مرتبط با دورکاری پیشرفت کردند و افزایش استفاده از پهنای باند تنها یکی از نشانه های آن است."

149 میلیون شغل جدید

Coursera گفت، برای حفظ سرعت تحول، به فنآوری و مهارت های داده در صنایع نیاز است مانند رایانش ابری، امنیت سایبری، تجزیه و تحلیل داده ها و توسعه نرم افزار.

نیروی کار مسلط به این مهارت ها باعث رشد می شود و پیش بینی می شود که تا سال 2025 تقریبا 149 میلیون شغل دیجیتالی جدید با تمرکز بر این مهارت ها ایجاد شود.

"در حال حاضر، تجزیه و تحلیل ما از مهارت های متداول در حوزه های فناوری و علم داده نشان می دهد که مردم علاقه زیادی به یادگیری مهندسی نرم افزار و مهارت های تجزیه و تحلیل داده ها دارند. بسیاری از مهارت های متداول در این حوزه ها را می توان در محاسبات ابری و امنیت سایبری نیز به کار برد. هرچند انتظار می رود که شاهد افزایش علاقه منحصرا به محاسبات ابری و امنیت سایبری نیز باشیم. "

Coursera گفت، در حالی که مهارت های فناوری و علم داده حیاتی هستند، اما به تنهایی در دنیای جدید کار دیجیتال کافی نیستند. ترکیبی از مهارت های فناوری، فعالان تجاری و مهارتهای پایدار انسانی برای تأثیرگذاری بیشتر در اقتصاد دیجیتال نیاز است.

این مهارت ها در زیر با جزئیات بیشتری بیان شده است.

Business - تجارت Technology - تکنولوژی Data Science – علوم داده
Data Analysis Software Theoretical Computer Science Python Programming
Microsoft Excel Programming Principles Probability and Statistics
Budget Management C++ Econometrics
Behavioural Economics C Programming Machine Learning
Business Process Management JavaScript Data Management
Digital Marketing Data Structures Machine Learning Algorithms
Project Management Web Development Applied Machine Learning
Marketing Design and Product Probability Distribution
Business Design Graphic Design SQL
Data Analysis Mathematics Deep Learning
 
مدیر سایت

مدیر آژانس مهاجرتی همراهان امیگریشن با بیش از ۱۰ سال سابقه در امر مهاجرت در خدما شما هستم تا آخرین اخبار و مسائل مربوط به کانادا و آفریقای جنوبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم .

بدون نظر

شما هم نظر بدهید