مشاوره رایگان

آخرین اخبار

15آذر1400

هزینه خرید انواع خودرو در کشور آفریقای جنوبی در سال 2022

تولید کننده خودرو سوزوکی راهنمایی کرده که مقدار هزینه لازم برای خرید یک ماشین در آفریقای جنوبی براساس میزان حقوق های مختلف چقدر است.

این گروه متذکر شد که بر اساس یک قاعده عمومی شما نباید بیش از یک چهارم (25٪) درآمد ماهانه خود را صرف هزینه های مربوط به خودرو کنید.

بنابراین، اگر درآمد شما 20000 راند در ماه است، مجموع هزینه های وسیله نقلیه شما نباید بیش از5000 راند شود. این مقدار باید هزینه‌های کامل خودرو از قبیل اقساط خودرو، حق بیمه و هزینه سوخت را شامل شود.

این گروه بیان کرد که مؤثرترین راه، استفاده از یک ماشین حساب آنلاین قابل اعتماد است. شما باید هزینه هایی مانند تحصیل، خوراک، وام، کارت های اعتباری و سرگرمی را در نظر بگیرید تا برآوردی  از هزینه های قابل پرداخت خود را داشته باشید.

این روش به شما نشان میدهد که که قدرت خرید چه نوع وسیله نقلیه ای را دارید  و در چه محدوده قیمتی به دنبال خرید خودرو باشید.

"هنگامی که محاسبات فوق را انجام دادید، می توانید شروع به بررسی خودروهایی کنید که در محدوده قیمت شما قرار دارند.. برای اینکه مطمئن شوید که در محدوده صحیح جستجو می کنید، از یک ماشین حساب استفاده کنید تا محاسبه کنید که یک وسیله نقلیه 250000 راند ای  در ماه چقدر برای شما هزینه خواهد داشت. "

"در این مرحله، مهم است که نکته یک را به خاطر بسپارید، اینکه باید حق بیمه تخمینی و هزینه سوخت خود را در نظر بگیرید تا بودجه ماهانه خود را بیش از حد افزایش ندهید."

چه چیزهایی می توانید بخرید؟

وبسایت BusinessTech  با استفاده از این فرض که مردم بیش از 25٪ از درآمد ناخالص ماهانه خود را برای تامین هزینه خودرو خرج نمی کنند، به آنچه می توانید با حقوق ماهانه خود در آفریقای جنوبی بخرید، پرداخته است.

محاسبات با استفاده از ماشین حساب بازپرداخت وسبانک انجام شده است و شامل فرض یک سپرده 0 درصد برای تامین مالی خودرو می‌باشد. آن‌ها همچنین هرگونه هزینه‌های اضافی را که ممکن است در هنگام شروع وام به محاسبه متحمل شوند را حذف می‌کنند . در نهایت، این خودروها در طول پنج سال (60 ماه) با نرخ بهره سالانه 9 درصد تامین مالی می‌شوند.

هدف این محاسبات صرفا مقایسه است و نه مشاوره و توصیه های مالی.

مدیر سایت

مدیر آژانس مهاجرتی همراهان امیگریشن با بیش از ۱۰ سال سابقه در امر مهاجرت در خدما شما هستم تا آخرین اخبار و مسائل مربوط به کانادا و آفریقای جنوبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم .

بدون نظر

شما هم نظر بدهید