مشاوره رایگان

آخرین اخبار

1تیر1400

پایگاهی جدید برای واکسیناسیون روزانه 40 هزار نفر در حال راه اندازی است

طرح سلامت Discovery در حال افزایش برنامه های توزیع واکسن است زیرا هدف آن واکسیناسیون روزانه 40،000 نفر در آفریقای جنوبی است. این گروه گفت که پایگاه واکسیناسیون Discovery Place 1 در دفتر مرکزی در ژوهانسبورگ، در حال حاضر بزرگترین پایگاه ملی در بخش خصوصی است. بیش از 15 درصد از کل واکسیناسیون های Gauteng که تا به امروز انجام شده است و تقریباً 12 درصد از واکسن های بخش خصوصی در این مرکز انجام شده است. در سطح ملی بر اساس موفقیت این پایگاه، در نظر داریم تا 50٪ سرعت واکسیناسیون را افزایش دهیم. همچنین از آموخته های خود برای تقویت ظرفیت واکسیناسیون در سراسر کشور استفاده می کنیم و امیدواریم واکسیناسیون روزانه 40000 نفر در صورت داشتن ظرفیت کامل در پایگاه های مرتبط صورت بگیرد.

در این گزارش آمده است: "علاوه بر چهار پایگاه اضافی در ژوهانسبورگ، پرتوریا و کیپ تاون که از زمان 1 Discovery Place افتتاح کرده ایم، تلاش خود را برای ایجاد پایگاه های واکسیناسیون گسترده بیشتر کرده ایم که شامل Gallagher Estate در Midrand است که توانایی واکسیناسیون روزانه 5000 فرد را تا پایان ژوئن دارد. در حال حاضر یک پایگاه انبوه در کیپ تاون و دیگری در کوازولو-ناتال در دست بررسی است. "سیستم مدیریت واکسن وزارت بهداشت، EVDS، اعضای طرح های مختلف پزشکی را به پایگاه های ما اختصاص می دهد. و ما افتخار می کنیم که پذیرای آنها هستیم.تمرکز ما بر سرعت بخشیدن به دسترسی و عرضه واکسن است تا همه اعضای واجد شرایط در اسرع وقت تحت پوشش قرار گیرند. "

کسانی که بیش از 60 سال سن دارند و منتظر اولین دوز خود هستند

دیسکاوری گفت که بیش از پنج میلیون نفر بالای 60 سال در آفریقای جنوبی زندگی می کنند، به این معنی که واکسن زدن در این گروه مدتی طول می کشد.

افراد بالای 60 سال و منتظر دومین دوز Pfizer-BioNTech خود هستند

فاصله بین دوز اول و دوز دوم واکسن Pfizer-BioNTech مدت ۴۲ روز (شش هفته) است. دیسکاوری گفت، در ابتدا این مدت 21 روزه بود اما Pfizer پروتکل خود را در سطح جهانی به ۴۲ روز اصلاح کرد زیرا نتیجه شواهد موجود نشان می دهد که فاصله 42 روزه باعث ایجاد پاسخ ایمنی بهتری می شود. وقتی نوبت دریافت دوز دوم شود، از طریق پیامک از EVDS در پایگاه مشخص نوبت دریافت خواهید کرد همچنین می توانید از پورتال واکسیناسیون Discovery برای رزرو نوبت در یکی از پایگاه های واکسیناسیون تحت مدیریت Discovery استفاده کنید.

افراد زیر 60 سال

افراد زیر 60 سال هنوز واجد شرایط واکسیناسیون نیستند. فاز 3 شامل واکسیناسیون جمعیت بالغ باقیمانده است که تقریباً 22.5 میلیون نفر خواهد بود که با توجه به چارچوب ملی اولویت بندی خواهد شد. وزارت بهداشت ملی اعلام کرد که در هفته های آینده ثبت نام برای افراد در گروه های جوان بالاتر خواهد رفت.

مدیر سایت

مدیر آژانس مهاجرتی همراهان امیگریشن با بیش از ۱۰ سال سابقه در امر مهاجرت در خدما شما هستم تا آخرین اخبار و مسائل مربوط به کانادا و آفریقای جنوبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم .

بدون نظر

شما هم نظر بدهید