مشاوره رایگان

آخرین اخبار

۷دی۱۳۹۹

چرا میلیونرها به آفریقای جنوبی می روند؟

  1. به دلیل سبک زندگی: آب و هوا، سواحل و مناظر فوق العاده
  2. وجود رسانه ی رایگان و وسیع در این کشور که به انتشار اطلاعات قابل اعتماد برای سرمایه گذاران کمک می کند. همین امر آفریقای جنوبی را از سایر بازار های نوظهور در سراسر جهان متمایز می کند.
  3. آفریقای جنوبی از نظر ارزش بازار بورس جزو 20 بازار بزرگ بورس در دنیا است.
  4. داشتن نظام بانکی پیشرفته و بخش عظیم مدیریت سرمایه
  5. این کشور قطب فعالیت برای ایجاد بیزنس در سایر نقاط آفریقا است.
  6. وجود فروشگاه های مواد غذایی لاکچری مثل Woolworths که بین مصرف کنندگان ثروتمند پرطرفدار است.
  7. منطقه های اختصاصی همچون Umhalanga Rocks و Atlantic Seaboard در کیپ تاون
  8. خانه های ویلایی و آپارتمان های درجه یک
  9. زیرساخت های حمل و نقل عالی
  10. مراکز خرید درجه یک در سطح جهانی همچون Gateway، Sandton City و V&A Waterfront

به گزارش New World Wealth تعداد میلیونر ها (HNWI) در آفریقای جنوبی دو برابر دیگر کشور های آفریقایی است. آفریقای جنوبی از این نظر در جایگاه 30 ام در دنیا قرار دارد، جلوتر از کشور هایی با اقتصاد قوی همچون یونان، پرتغال و ترکیه.
در حال حاضر بیش از 35 هزار میلیونر (دارایی به ارزش بیش از 1 میلیون دلار) در آفریقای جنوبی زندگی می کنند که بیشتر آن ها در ژوهانسبورگ (مخصوصا محله سندتون)، کیپ تاون، اوملانگا و پرتوریا ساکن هستند.
با پیشرفت هایی که در Steyn City در مناطق متمول Fourways صورت گرفته است بسیاری از بهترین ملک ها و خانه های ویلایی درجه یک دنیا در آفریقای جنوبی وجود دارد و این کشور از این نظر در دنیا پیشگام است.
بیش از 45 درصد میلیونر های آفریقای جنوبی یا مالک خانه ای ویلایی هستند و یا در چنین املاکی زندگی می کنند. 30 درصد میلیونر ها نیز خانه هایی در آپارتمان های لاکچری دارند. آپارتمان هایی که در بخش مسکونی سریع ترین رشد را از نظر ارزش طی 20 سال اخیر داشته است.

منبع خبر

همین حالا جهت بررسی شرایط خود برای مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی با ما در تماس باشید. مشاوران ما شرایط شما را جهت اخذ ویزای کاری آفریقای جنوبی به صورت کاملا رایگان بررسی خواهند کرد.

https://hamrahanimmigration.com/assessment-forms

شماره واتس آپ: ۰۰۲۷۶۴۶۴۴۱۵۶۷

مدیر سایت

مدیر آژانس مهاجرتی همراهان امیگریشن با بیش از ۱۰ سال سابقه در امر مهاجرت در خدما شما هستم تا آخرین اخبار و مسائل مربوط به کانادا و آفریقای جنوبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم .

بدون نظر

شما هم نظر بدهید