مشاوره رایگان

آخرین اخبار

۱مهر۱۳۹۹

بیمه قرنطینه رایگان برای مسافران ایرکانادا

بیمه قرنطینه رایگان برای مسافران ایرکانادا

ایر کانادا اعلام کردبرای مسافرانی که بلیط رفت و برگشت برای پروازهای بین المللی خریداری می کنند ، بیمه رایگان درمانی و بیمه رایگان قرنطینه ای کووید-۱۹ ارائه می دهد. این برنامه برای کلیه رزروهای جدید انجام شده از ۱۷ سپتامبر تا ۳۱ اکتبر است درصورتی که زمان سفر تا ۱۲ آوریل ۲۰۲۱ به پایان رسیده باشد ، در دسترس است.

این بیمه محدودیت سنی ندارد اما مدت زمان سفر نباید بیشتر از ۲۱ روز طول بکشد. همچنین برای مقاصد مکزیک و کارائیب در صورت ابتلا به کووید-۱۹ هنگام مسافرت ، بیمه رایگان به افراد ارائه می شود. با استفاده از این طرح ، شما می توانید ۲۰۰۰۰۰ دلار برای هزینه های پزشکی مرتبط با درمان کووید-۱۹ دریافت کنید. برای هر نفر حداکثر ۱۵۰ دلار در روز برای هزینه های قرنطینه مانند وعده های غذایی و خوابگاه و برای خانواده ها حداکثر ۱۴ روز ،هر روز ۳۰۰ دلار و همچنین اگر مجبور باشید به کانادا برگردید ، حداکثر ۵۰۰ دلار برای هزینه های سفر شما در نظر گرفته شده است.

مدیر سایت

مدیر آژانس مهاجرتی همراهان امیگریشن با بیش از ۱۰ سال سابقه در امر مهاجرت در خدما شما هستم تا آخرین اخبار و مسائل مربوط به کانادا و آفریقای جنوبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم .

بدون نظر

شما هم نظر بدهید