مشاوره رایگان

آخرین اخبار

27مهر1399

والمارت کانادا از ۱۵ اکتبر به سیاست تطبیق قیمت خود پایان میدهد

والمارت کانادا اعلام کرده از ۱۵ اکتبر Price Matching یا همان تطبیق قیمت را پایان میدهد. تطبیق قیمت یکی از امتیازاتی است که فروشگاههای زنجیره ای به مشتریان خود میدهند که اگر کالایی را که با قیمت بالا خریداری کرده اند بعدا در شعبه دیگری از آن فروشگاه با قیمت کمتر پیدا کردند بتوانند تفاوت قیمت را از فروشگاه دریافت کنند. والمارت در اصل یک شرکت بین المللی آمریکایی است که در کانادا بسیار محبوب است اما اعلام جدید شرکت باعث نارضایتی کانادایی ها در میانه پندمیک و مشکلات اقتصادی شده. قبلا خانواده ها میتوانستند همه خرید خود را از یک شعبه با خیال راحت انجام دهند اما حالا باید مراقب باشند هر کالایی را از شعبه ای که قیمت کمتر دارد خریداری کنند.

والمارت البته اعلام کرده سیاست Roll Back همچنان پا بر جا میباشد. رُل بک عبارت از این است که اگر مشتریان کالایی را با قیمت بالا خریداری کنند تا مدت مشخصی اگر قیمتها شکسته شود و پایین آید میتوانند به فروشگاه مراجعه کرده و تفاوت را دریافت کنند. والمارت در سراسر کانادا ۴۰۸ فروشگاه زنجیره ای دارد.

مدیر سایت

مدیر آژانس مهاجرتی همراهان امیگریشن با بیش از ۱۰ سال سابقه در امر مهاجرت در خدما شما هستم تا آخرین اخبار و مسائل مربوط به کانادا و آفریقای جنوبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم .

بدون نظر

شما هم نظر بدهید