مشاوره رایگان

آخرین اخبار

۳۰شهریور۱۳۹۹

درخواست اتحادیه حمل و نقل هوایی برای کاهش محدودیت های سفر به کانادا

اتحادیه حمل و نقل هوایی بین المللی (IATA) از دولت کانادا خواسته است تا محدودیت های سفر خود را کاهش دهد و اجازه سفر هوایی به داخل و خارج از کشور را صادر کند. مدیر كل (IATA) می گوید در حال حاضر گزینه هایی برای اقدامات قرنطینه در دسترس است كه هم می تواند كانادایی ها را ایمن نگه دارد و هم اقتصاد را احیا كند. محدودیت های مرزی کانادا که همچنین ادامه دارد شرکت های مسافرتی و صنایع وابسته را عصبانی کرده.

سازمان (IATA) تخمین می زند که حدود ۴۱۰،۰۰۰ شغل و حدود ۳۹ میلیارد دلار (دلار کانادا) از تولید ناخالص داخلی کانادا به دلیل این قوانین در معرض خطر قرار دارند و ۳.۲٪ از تولید ناخالص داخلی کشور یا ۶۶۳،۰۰۰ شغل توسط بخش حمل و نقل هوایی و گردشگرانی که به کشور وارد می شوند پشتیبانی می شود. قرار بر این بود که محدودیت ها یک‌ هفته دیگر در ۲۱ سپتامبر منقضی شود اما با این حال اعلام شده است که مرز کانادا با آمریکا تا ماه نوامبر بسته خواهد ماند.

مدیر سایت

مدیر آژانس مهاجرتی همراهان امیگریشن با بیش از ۱۰ سال سابقه در امر مهاجرت در خدما شما هستم تا آخرین اخبار و مسائل مربوط به کانادا و آفریقای جنوبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم .

بدون نظر

شما هم نظر بدهید