مشاوره رایگان

آخرین اخبار

۲۴شهریور۱۳۹۹

پیش بینی افزایش مسافر در فرودگاه بین المللی تامبو ژوهانسبورگ

مدیریت فرودگاه بین المللی OR Tambo ژوهانسبورگ انتظار دارد ماه آینده بیش از 210.000 مسافر را جابجا کند. شرکت های هواپیمایی فعلی بیش از2.500 اسلات پرواز و فرود در فرودگاه (که متعلق به شرکت هواپیمایی دولتی آفریقای جنوبی است و آن را اداره می کنند) رزرو کرده اند. پیش بینی می شود که میانگین ضریب بار برای این پروازها 85٪ باشد.
پیش بینی 210 هزار مسافر برای ماه سپتامبر تنها 12٪ از آنچه قبل از همه گیری 19Covid- وجود داشت می باشد. با این حال، در کل ماه مه فقط 575 مسافر داشتند. در حال حاضر، تنها پروازهای مجاز در آفریقای جنوبی، پروازهای داخلی است.
پروازهای بین المللی محدود به پروازهای تخلیه و بازگشت به کشور است. حتی در این صورت، از آوریل 2020 ، 1.555 مورد پرواز بین المللی در OR Tambo انجام شده است که بیش از 50.000 مسافر را حمل کرده است. در بخش حمل و نقل، در اواسط ماه جاری، فرودگاه بیش از 5.300 پرواز باری هوایی انجام داده است. عامل اصلی این عملیات محموله های تجهیزات پزشکی، داروسازی و تجهیزات محافظ شخصی بوده است.
از زمان آغاز قفل ملی ، از 38000 اشخاصی که به طور معمول در فرودگاه کار می کردند (از جمله کارمندان شرکت های هواپیمایی، کارکنان فروش خرده فروشی و غیره)، 110 تن آزمایش 19Covid- مثبت داشتند. میزان بهبود آنها 100٪ بوده است.

مدیر سایت

مدیر آژانس مهاجرتی همراهان امیگریشن با بیش از ۱۰ سال سابقه در امر مهاجرت در خدما شما هستم تا آخرین اخبار و مسائل مربوط به کانادا و آفریقای جنوبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم .

بدون نظر

شما هم نظر بدهید